loader image
skip to Main Content

Wagi służące do napełniania worków typu Big-Bag

Firma Drewmax w swojej ofercie posiada szereg urządzeń służących do pakowania produktów w czterozaczepowe worki Big-Bag o masie od 100-1500kg. W zależności od potrzeb, wydajności, wymagań, oferowane urządzenia różnią się budową oraz wydajnością.

Waga paletowa WBB jest najprostszym urządzeniem z serii urządzeń pakującychw opakowania Big-Bag (czterozaczepowe). Jej nieskomplikowana budowa oraz prostota użytkowania spowodowała, że jest to najczęściej wybierane urządzenie przez naszych klientów.

Oferowana waga w zestawieniu z odpowiednim dozownikiem staje się półautomatycznym urządzeniem ważąco pakującym.

Konstrukcja wagi pozwala na jej szybkie dostosowanie do odpowiedniego rozmiaru worka, a szczelny układ zamykający w połączeniu z instalacją odpylającą zapobiega wydostawaniu się pyłów w momencie napełniania.

Waga typu WBB2 to zaawansowane urządzenie do napełniania worków Big-Bag (czterozaczepowych). Z uwagi na rozbudowaną konstrukcję na prezentowanym urządzeniu można pakować worki o dużych gabarytach, utrzymując przy tym łatwość obsługi.

Urządzenie posiada układ podnoszący/opuszczający –  worek na czas zasypu zostaje automatycznie podnoszony w celu doszczelnienia, a po napełnieniu zostaje opuszczony dzięki czemu jego odłączenie od miejsca zasypu staje się jeszcze prostsze.

Konstrukcja wagi WBB2 pozwala na montaż dowolnego detektora metali ponad miejscem zasypu. Urządzenie można także rozbudować o dodatkowe stanowisko co znacząco wpływa na wydajność wagi.

Back To Top
iso-9001 DREWMAX