automatyka, paletyzacja, ważenie, pakowanie, wagi, waga, drewmax, paletyzator, big, bag, worki, linia, linie, produkcja, produkt, wagopakowarka, kędzierzyn, kedzierzyn, opolskie, przenośniki, pakowania, maszyny, pakujące, maszyna

Wagi służące do napełniania worków typu Big-Bag

Firma Drewmax w swojej ofercie posiada szereg urządzeń służących do pakowania produktów w czterozaczepowe worki Big-Bag o masie od 100-1500kg. W zależności od potrzeb, wydajności, wymagań, oferowane urządzenia różnią się budową oraz wydajnością.

Waga paletowa WBB jest najprostszym urządzeniem z serii urządzeń pakującychw opakowania Big-Bag (czterozaczepowe). Jej nieskomplikowana budowa oraz prostota użytkowania spowodowała, że jest to najczęściej wybierane urządzenie przez naszych klientów.

wbb2
bb1

Oferowana waga w zestawieniu z odpowiednim dozownikiem staje się półautomatycznym urządzeniem ważąco pakującym.

Konstrukcja wagi pozwala na jej szybkie dostosowanie do odpowiedniego rozmiaru worka, a szczelny układ zamykający w połączeniu z instalacją odpylającą zapobiega wydostawaniu się pyłów w momencie napełniania.

Waga typu WBB2 to zaawansowane urządzenie do napełniania worków Big-Bag (czterozaczepowych). Z uwagi na rozbudowaną konstrukcję na prezentowanym urządzeniu można pakować worki o dużych gabarytach, utrzymując przy tym łatwość obsługi.

Urządzenie posiada układ podnoszący/opuszczający –  worek na czas zasypu zostaje automatycznie podnoszony w celu doszczelnienia, a po napełnieniu zostaje opuszczony dzięki czemu jego odłączenie od miejsca zasypu staje się jeszcze prostsze.

Konstrukcja wagi WBB2 pozwala na montaż dowolnego detektora metali ponad miejscem zasypu. Urządzenie można także rozbudować o dodatkowe stanowisko co znacząco wpływa na wydajność wagi.

bb4
bb3
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Sp. J.       77 481 01 22      drewmax@drewmax.net.pl     Regulamin strony i polityka cookies    Polityka prywatności
Regulamin strony i polityka cookies
Polityka prywatności